Try-out WZC wedstrijd op vrijdag 11 juni van 18.00-19.30 uur

Een enthousiaste groep vrijwilligers de afgelopen week erg druk geweest om voor aanstaande vrijdag. 11 juni, een try-out wedstrijd te organiseren. Deze wedstrijd is alleen voor Warande zwemmers, op die manier mogen ook zwemmers van boven de 18 meedoen.

Enige tijd geleden hadden we een uitvraag gedaan wie er interesse had om weer een wedstrijd te zwemmen. De zwemmers die hier positief op hebben gereageerd zijn als eerste uitgenodigd voor deze wedstrijd aangevuld met een aantal zwemmers die o.a. sinds we buiten konden gaan zwemmen enthousiast in het bad lagen.

We hebben deze eerste try-out bewust klein gehouden en hebben een tweede try-out wedstrijd onder voorbehoud op de planning staan voor vrijdag 25-6. Bij de organisatie daarvan zullen we de opgedane ervaringen van komende vrijdag gebruiken. Hopelijk lukt het zo om iedereen die dat wil nog voor de zomervakantie een wedstrijd te laten zwemmen.