Wedstrijdkalender

 

DATUM/
AANVANG
WEDSTRIJDEN
2019-2020
WELKE
DOELGROEP
Programma
Startlijst
Uitslagen
Livetiming
       
  AUGUSTUS    
25 aug Dopharma open water
swim event Oosterhout
Iedereen Programma
       
  SEPTEMBER    
28 sep Minioren – Junioren
deel 1
Andel
Swimkickers-
minioren-junioren-
jeugd
Startlijst Minioren-Junioren Startlijst swimkick en junioren-jeugd-seniorenUitslagenUitslagen
       
  OKTOBER    
6 okt Zwemcompetitie deel 1
OOSTERHOUT
Selectie ProgrammaStartlijstUitslagen
11 okt LAC deel 1
Rosmalen
iedereen StartlijstUitslagen
20 okt Limietwedstrijd KB
OOSTERHOUT
alle leden ProgrammaStartlijstUitslagen
26 okt
27 okt
Memorial 
Louis Antheunis
Gent – België
2002-2008 ProgrammaStartlijstUitslagen
27 okt Limietwedstrijd KB
Tilburg
alle leden StartlijstUitslagen
       
  NOVEMBER    
3 nov Zwemcompetitie deel 2
Papendrecht
Selectie ProgrammaStartlijstUitslagen
8 nov LAC 800 en 1500m
voor Dames en Heren
OOSTERHOUT
H: Junioren 1 en ouder
D: Junioren 2 en ouder
ProgrammaStartlijstUitslagenUitslagen
10 nov Regio Minioren clubmeet deel 1
OOSTERHOUT
alleen
minioren
StartlijstUitslagen
16 nov
17 nov
23 nov
24 nov
Regionale Winter
Kampioen-
schappen KB
Eindhoven
Selectie ProgrammaVoorlopige deelnemerslijstUitslagenLivetiming
       
  DECEMBER    
5 dec
6 dec
7 dec
8 dec
NJJK KB
Eindhoven
Selectie ProgrammaVoorlopige deelnemerslijstUitslagenLivetiming
       
8 DEC CLUB
KAMPIOENSCHAPPEN

OOSTERHOUT
ALLE leden
van de
vereniging
Voorlopige deelnemerslijstUitslagen
14 dec Minioren – Junioren
deel 2
OOSTERHOUT
Swimkickers-
minioren-junioren-
jeugd
ProgrammaVoorlopige deelnemerslijstVoorlopige deelnemerslijstUitslagenUitslagen
15 dec Zuidelijke cirkel
6e wedstr.
Eindhoven
Selectie ProgrammaVoorlopige deelnemerslijstUitslagenLivetiming
20 dec
21 dec
22 dec
ONK KB+
NJK 800 en 1500m
Tilburg
Selectie ProgrammaVoorlopige deelnemerslijstUitslagenLivetiming
28 dec
29 dec
30 dec
International
Friendship
Swimmeet
Maastricht
Selectie ProgrammaVoorlopige deelnemerslijstUitslagenLivetiming
       
  JANUARI    
4 jan 200 minuten race
Gorinchem
Op uitnodiging
12 jan Zwemcompetitie deel 3
Oosterhout
Selectie ProgrammaVoorlopige deelnemerslijstUitslagen
18 jan Minioren – Junioren
deel 3
Gorinchem
Swimkickers-
minioren-junioren-
jeugd
ProgrammaVoorlopige deelnemerslijstVoorlopige deelnemerslijstUitslagenUitslagen
23 jan
24 jan
25 jan
26 jan
ONMK
Rotterdam
Masters ProgrammaVoorlopige deelnemerslijst
       
  FEBRUARI    
9 feb

Regio Minioren clubmeet
deel 2
Waalwijk

alle minioren Programma

9 feb Limietwedstrijd LB
(Hieronymus-Zeester)
Selectie


15 feb Zuidelijke cirkel 2020
deel 1
Papendrecht
Selectie

16 feb Limietwedstrijd LB plus
LAC afstanden
OOSTERHOUT
Selectie


       
  MAART    
7 mrt
8 mrt
Jaargangfinale
Leiden
op uitnodiging


6 mrt
7 mrt
8 mrt
PSV Arena Cup
Eindhoven
Selectie


15 mrt Zwemcompetitie deel 4
OOSTERHOUT
Selectie Programma
20 mrt
avond
LAC 2 km
OOSTERHOUT
alle leden


22 mrt Limiet plus
LAC afstanden
OOSTERHOUT
alle leden


28 mrt Minioren – Junioren
deel 4
Andel
Swimkickers-
minioren-junioren-jeugd


       
  APRIL    
3 apr
4 apr
5 apr
Swimcup 50m bad
Den Haag
Selectie


5 apr Limietwedstrijd LB
OOSTERHOUT
alle leden


9 apr
10 apr
11 apr
12 apr
Swimcup 50m bad
Eindhoven
Selectie


10 apr NK 5 km
Eindhoven
Selectie


11 apr
12 apr
Juniorencup
Eindhoven
Selectie


17 apr
18 apr
19 apr
AIYSC Antwerpen Selectie


30 apr
1 mei
2 mei
3 mei
ONMK LB
Eindhoven
Masters


       
  MEI    
3 mei Limietwedstrijd KB
Roosendaal
Selectie


9 mei Minioren – Junioren
deel 5
Andel
Swimkickers-
minioren-junioren-jeugd


16 mei
17 mei
23 mei
24 mei
Regionale Zomer
Kampioen-
schappen LB
Eindhoven
Selectie


       
  JUNI    
6 jun
7 jun
Regio Minioren Finales
locatie n.n.b.
Op uitnodiging


11 jun
12 jun
13 jun
14 jun
NJJK LB
Eindhoven
Selectie


13 jun
14 jun
Regionale B
Kampioenschappen
locatie n.n.b.
alle zwemmers
zonder limiet
(geen minioren)



19 jun
20 jun
21 jun
ONK LB
Rotterdam
Selectie


       
  JULI    
5 jul Limietwedstrijd LB
Roosendaal
Alle leden


     


      Programma
Startlijst
Uitslagen
Livetiming

 

Bij diverse wedstrijden zal Livetiming gebruikt worden. De uitslagen zijn dan, na goedkeuring door de scheidsrechter, direct zichtbaar op internet. Bij een competitiewedstrijd wordt echter geen Livetiming bijgehouden.

Terugblik seizoen 2018-2019


In het huidige seizoen (2019-2020) zijn de volgende categorieën van toepassing.

meisjescategoriejongens
2013 + 2014*minioren 12013 + 2014*
2012minioren 22012
2011minioren 32011
2010minioren 42010
2009minioren 52009
minioren 62008
2008junioren 12007
2007junioren 22006
2006junioren 32005
2005junioren 42004
2004jeugd 12003
2003jeugd 22002
2002 e.o. senioren open 2001 e.o.

* vanaf de 6e verjaardag kan er worden deelgenomen aan wedstrijden.

Schoolvakanties
2019-2020
Zomervakantie 2019 Maandag 8 juli t/m vrijdag 16 augustus 2019
Herfstvakantie Maandag 14 t/m vrijdag 18 oktober 2019
Kerstvakantie Maandag 23-12 t/m vrijdag 3 januari 2020
Voorjaarsvakantie Maandag 24 t/m vrijdag 28 februari 2020
2e PaasdagMaandag 13 april 2020
Meivakantie Maandag 27 april t/m vrijdag 8 mei 2020
Hemelvaart Donderdag 21 mei 2020
2e Pinksterdag Maandag 1 juni 2020
Zomervakantie 2020 Maandag 13 juli t/m vrijdag 21 augustus 2020