Wedstrijdkalender

Datum Soort wedstrijd Plaats Aanvang          
Augustus                
26-8-2018 Open Water wedstrijd Oosterhout 10.00 alle zwemmers      
September                
15-9-2018 LAC Roosendaal Roosendaal 17.00 alle leden
23-9-2018 Minioren-Junioren
deel 1
Tilburg 13.30 alle Minioren + Junioren
Oktober                
7-10-2018 Zwem competitie deel 1 Oosterhout 14.00 selectie
 
13-10-2018 Swimkick-Minioren Andel 15.00 alle Minioren +Junioren- Jeugd B en C

14-10-2018 Limietwedstrijd+LAC KB Oosterhout 14.15 alle leden
21-10-2018 Junioren-Jeugd-Senioren Tilburg 13.00 Junioren/Jeugd/Senioren
28-10-2018 limetwedstrijd+LAC KB Oosterhout 14.15 alle leden
28-10-2018 GMK2018 Winterswijk 14.45 masters
November                
4-11-2018 Junioren-Jeugd-Senioren Breda 13.30 Junioren/Jeugd/Senioren
17/18-11-2018
24/25-11-2018
Regio Kampioenschappen KB Eindhoven   selectie
December                
9-12-2018 Minioren-Junioren Breda 13.30 alle Minioren + Junioren
13 t/m 16
-12-2018
NJJK KB + 800 /1500 jeugd Eindhoven 09.00 selectie
21/22/23-12-2018 ONK KB Tilburg 09.00 selectie
22-12-2018 BBZ-clubkampioenschap Andel    
                 
Datum Soort wedstrijd Plaats Aanvang
(uur)
welke doelgroep        
Januari                
5-1-2019 200 minuten race Gorinchem   op uitnodiging
6-1-2019 Clubkampioenschappen Oosterhout 13.30 alle leden ook waterpolo afdeling
 
6-1-2019 ZMC, masters Amersfoort 14.00 Masters
 
13-1-2019 Zwem competitie deel 2 Papendrecht 15.00 selectie
 
20-1-2019 Junioren-Senioren-Jeugd LB Oosterhout 14.15 Junioren/Jeugd/Senioren
 
24/25/26/27
-01-2019
ONMK KB Zwolle 09.00 masters
26-1-2019 Swimkick-Minioren Oosterhout 13.30 alle Minioren +Junioren- Jeugd B en C

 
Februari                
3-2-2019 Limietwedstrijd LB + LAC Oosterhout 14.15 alle leden incl LAC afstanden
 
10-2-2019 Zwem competitie deel 3 Papendrecht 15.00 selectie
 
17-2-2018 Minioren-Junioren Oosterhout 14.15 alle Minioren +Junioren
23/24-2-2018 Antwerp Diamond Speedo Race 2019 Antwerpen 08.30 selectie
Maart                
9/10-3-2018 Speedo Jaargangwedstrijden 2019 Leiden 14.15
10-3-2018 Limiet lange afstand Oosterhout 14.15 alle leden incl LAC afstanden
15-3-2019 LAC 2km Oosterhout 18.15 alle leden
17-3-2019 Junioren-Jeugd-Senioren LB Oosterhout 14.15 Junioren/Jeugd/Senioren
24-3-2019 Zwem Competitie Nuenen org. deel 4 Oosterhout 14.00 selectie
 
April                
5-4-2019 NJK 800-1500 m Den Haag 13.30 selectie
4 t/m 7-4-2019 Swimcup LB + NK lange afstand Den Haag 09.00 selectie
6-4-2019 LAC/LA meerkamp 3 Rozenburg 13.15 alle leden
7-4-2019 Limietwedstrijd Oosterhout 14.15 alle leden
12/13/14
-4-2019
Swimcup LB + 5 km Eindhoven 09.00 selectie
14-4-2019 ZMC deel 8 Alkmaar   Master
19 tm 21
-4-2019
Antwerp International Youth Swimming 2019 Antwerpen 08.30 selectie
28-4-2019 Langebaan wedstrijd Eindhoven 13.00 selectie
Mei                
2 t/m 5-5-2019 ONMK LB Amersfoort 08.30 Masters
11-5-2019 Swimkick-Minioren Andel 15.00 alle Minioren +Junioren- Jeugd B en C
18-5-2019 Regio Zomer
Kampioenschappen LB
Eindhoven   Selectie.
19-5-2019 Regio Zomer
Kampioenschappen LB
Eindhoven   Selectie.
25-5-2019 Regio Zomer
Kampioenschappen LB
Eindhoven   Selectie.
26-5-2019 Regio Zomer
Kampioenschappen LB
Eindhoven   Selectie.
Juni                
8/9-06-2019 Regio Minioren Finale Tilburg   op uitnodiging
13 t/m 16-6-2019 NJJK LB + 800 / 1500 jeugd Eindhoven 08.30 selectie
21 t/m 23
-6-2019
ONK LB Amersfoort 08.30 selectie
23-6-2019 Limiet met friet Tilburg 15.30 alle leden
29/30-6-2019 Speedo Fast Water Meet Amsterdam   selectie
30-6-2019 Speedo SportEmotion Jaargang finale
2019
Dordrecht 09.10 selectie minioren
                 
         

Bij diverse wedstrijden zal Livetiming gebruikt worden. De uitslagen zijn dan, na goedkeuring door de scheidsrechter, direct zichtbaar op internet. Bij een competitiewedstrijd wordt echter geen Livetiming bijgehouden.

In het huidige seizoen (2018-2019) zijn de volgende categorieën van toepassing.

meisjescategoriejongens
2012 + 2013*minioren 12012 + 2013*
2011minioren 22011
2010minioren 32010
2009minioren 42009
2008minioren 52008
n.v.t.minioren 62007
2007junioren 12006
2006junioren 22005
2005junioren 32004
n.v.t.junioren 42003
2004jeugd 12002
2003jeugd 22001
2002senioren 12000
2001senioren 21999
2000 e.o.senioren open1998 e.o.

* vanaf de 6e verjaardag kan er worden deelgenomen aan wedstrijden.

Schoolvakanties
2018-2019
Zomervakantie 20197 juli t/m 19 augustus 2018
HerfstvakantieMaandag 15 t/m vrijdag 19 oktober 2018
KerstvakantieMaandag 24-12 t/m vrijdag 4 januari 2019
Voorjaarsvakantie Maandag 4 maart t/m vrijdag 8 maart 2019
Meivakantie Paasmaandag 22 april t/m vrijdag 3 mei 2019
Hemelvaart Donderdag 30 mei 2019
2e Pinksterdag Maandag 10 juni 2019
Zomervakantie 2019 Maandag 8 juli t/m vrijdag 16 augustus 2019
Schoolvakanties
2019-2020
Zomervakantie 2019 Maandag 8 juli t/m vrijdag 16 augustus 2019
Herfstvakantie Maandag 14 t/m vrijdag 18 oktober 2019
Kerstvakantie Maandag 23-12 t/m vrijdag 3 januari 2020
Voorjaarsvakantie Maandag 24 t/m vrijdag 28 februari 2020
2e PaasdagMaandag 13 april 2020
Meivakantie Maandag 27 april t/m vrijdag 8 mei 2020
Hemelvaart Donderdag 21 mei 2020
2e Pinksterdag Maandag 1 juni 2020
Zomervakantie 2020 Maandag 13 juli t/m vrijdag 21 augustus 2020

Wilt u aanvullende informatie over een wedstrijd dan verwijs ik u graag naar de agenda op de homepage van onze site.
Als u in de agenda op een datum klikt dan verschijnt de informatie op uw scherm.

DatumAanvangWedstrijdVoor
Datum Wedstrijd Voor  
8 en 9 juni 2019
00:00
Regio minioren finale Tilburg op uitnodiging