Historie

2020-2021

 

DATUM/
AANVANG
WEDSTRIJDEN
2020-2021
WELKE
DOELGROEP
Programma
Startlijst
Uitslagen
Livetiming
       
  AUGUSTUS    
30 aug Dopharma open water
swim event Oosterhout
AFGELAST  
       
  SEPTEMBER    
20 sept

Junioren Jeugd Circuit
deel 1
OOSTERHOUT

Junioren –
Jeugd
ProgrammaStartlijstUitslagenLivetiming
26 sept Minioren Circuit
deel 1
OOSTERHOUT
Minioren ProgrammaStartlijstStartlijstUitslagenUitslagenLivetiming
       
  OKTOBER    
4 okt Zwemcompetitie deel 1
Eindhoven
selectie ProgrammaStartlijstUitslagen
       
18 okt Limietwedstrijd
deel 1
OOSTERHOUT
AFGELAST  
25 okt Junioren Jeugd Circuit
deel 2
Junioren –
Jeugd



       
       
       
  NOVEMBER    
1 nov Minioren Circuit
deel 2
Minioren


8 nov Zwemcompetitie deel 2 selectie

14 nov Minioren Club Meet
deel 1
Minioren


21 en 22 nov RZK KB selectie


28 en 29 nov RZK KB selectie


       
  DECEMBER    
       
n.n.b. CLUB
KAMPIOENSCHAPPEN

OOSTERHOUT
ALLE leden
van de
vereniging



10 t/m 13 dec NJJK selectie


18 t/m 20 dec ONK KB selectie


19 dec NJK 800-1500 KB selectie


       
       
  JANUARI    
17 jan Zwemcompetitie deel 3 selectie

23 jan Minioren Club Meet
deel 2
Minioren


28 t/m 31 jan ONMK masters


       
       
  FEBRUARI    
7 feb Junioren Jeugd Circuit
deel 3
Junioren –
Jeugd



14 feb Minioren Circuit
deel 3
Minioren


       
       
  MAART    
7 mrt Zwemcompetitie deel 4 selectie

13/14 mrt Regionale Estafette
kampioenschappen
selectie


20 mrt Minioren Club Meet
deel 3
Minioren


       
28 mrt Junioren Jeugd Circuit
deel 4
Junioren –
Jeugd



       
       
       
       
  APRIL    
2/4 apr Swim cup  


10 apr Finales Minioren
Club Meet
 


       
25 apr Minioren Circuit
deel 4
Minioren


       
     

 

       
  MEI    
     

       
       
29/30 mei  RZK KB  


       
  JUNI    
11 juni Try-out wedstrijd
OOSTERHOUT
 

Uitslagen
25 juni  Try-out wedstrijd
OOSTERHOUT
 

UitslagenUitslagen
  JULI    
 18 juli Limietwedstrijd
Roosendaal
selectie

Uitslagen
       
       
     


      Programma
Startlijst
Uitslagen
Livetiming

 


2019-2020

 

DATUM/
AANVANG
WEDSTRIJDEN
2019-2020
WELKE
DOELGROEP
Programma
Startlijst
Uitslagen
Livetiming
       
  AUGUSTUS    
25 aug Dopharma open water
swim event Oosterhout
Iedereen Programma
       
  SEPTEMBER    
28 sep Minioren – Junioren
deel 1
Andel
Swimkickers-
minioren-junioren-
jeugd
Startlijst Minioren-Junioren Startlijst swimkick en junioren-jeugd-seniorenUitslagenUitslagen
       
  OKTOBER    
6 okt Zwemcompetitie deel 1
OOSTERHOUT
Selectie ProgrammaStartlijstUitslagen
11 okt LAC deel 1
Rosmalen
iedereen StartlijstUitslagen
20 okt Limietwedstrijd KB
OOSTERHOUT
alle leden ProgrammaStartlijstUitslagen
26 okt
27 okt
Memorial 
Louis Antheunis
Gent – België
2002-2008 ProgrammaStartlijstUitslagen
27 okt Limietwedstrijd KB
Tilburg
alle leden StartlijstUitslagen
       
  NOVEMBER    
3 nov Zwemcompetitie deel 2
Papendrecht
Selectie ProgrammaStartlijstUitslagen
8 nov LAC 800 en 1500m
voor Dames en Heren
OOSTERHOUT
H: Junioren 1 en ouder
D: Junioren 2 en ouder
ProgrammaStartlijstUitslagenUitslagen
10 nov Regio Minioren clubmeet deel 1
OOSTERHOUT
alleen
minioren
StartlijstUitslagen
16 nov
17 nov
23 nov
24 nov
Regionale Winter
Kampioen-
schappen KB
Eindhoven
Selectie ProgrammaVoorlopige deelnemerslijstUitslagenLivetiming
       
  DECEMBER    
5 dec
6 dec
7 dec
8 dec
NJJK KB
Eindhoven
Selectie ProgrammaVoorlopige deelnemerslijstUitslagenLivetiming
       
8 DEC CLUB
KAMPIOENSCHAPPEN

OOSTERHOUT
ALLE leden
van de
vereniging
Voorlopige deelnemerslijstUitslagen
14 dec Minioren – Junioren
deel 2
OOSTERHOUT
Swimkickers-
minioren-junioren-
jeugd
ProgrammaVoorlopige deelnemerslijstVoorlopige deelnemerslijstUitslagenUitslagen
15 dec Zuidelijke cirkel
6e wedstr.
Eindhoven
Selectie ProgrammaVoorlopige deelnemerslijstUitslagenLivetiming
20 dec
21 dec
22 dec
ONK KB+
NJK 800 en 1500m
Tilburg
Selectie ProgrammaVoorlopige deelnemerslijstUitslagenLivetiming
28 dec
29 dec
30 dec
International
Friendship
Swimmeet
Maastricht
Selectie ProgrammaVoorlopige deelnemerslijstUitslagenLivetiming
       
  JANUARI    
4 jan 200 minuten race
Gorinchem
Op uitnodiging
12 jan

Zwemcompetitie deel 3
Organisatie: De Devel
Oosterhout

Selectie ProgrammaVoorlopige deelnemerslijstUitslagen
18 jan Minioren – Junioren
deel 3
Gorinchem
Swimkickers-
minioren-junioren-
jeugd
ProgrammaVoorlopige deelnemerslijstVoorlopige deelnemerslijstUitslagenUitslagen
23 jan
24 jan
25 jan
26 jan
ONMK
Rotterdam
Masters ProgrammaVoorlopige deelnemerslijstUitslagenLivetiming
       
  FEBRUARI    
9 feb Limietwedstrijd LB
(Hieronymus-Zeester)
Eindhoven
Selectie ProgrammaVoorlopige deelnemerslijstUitslagenLivetiming
15 feb Zuidelijke cirkel 2020
deel 1
Papendrecht
Selectie ProgrammaVoorlopige deelnemerslijstUitslagenLivetiming
16 feb Limietwedstrijd LB
+
LAC afstanden
OOSTERHOUT
Selectie ProgrammaVoorlopige deelnemerslijstUitslagen
       
  MAART    
6 mrt
avond
LAC deel 2
Rosmalen
Selectie Voorlopige deelnemerslijstUitslagen
7 mrt
8 mrt
Jaargangfinale
Leiden
op uitnodiging ProgrammaVoorlopige deelnemerslijstUitslagen
7 mrt
8 mrt
Antwerp Diamond
Speedo Race
Antwerpen
Selectie ProgrammaVoorlopige deelnemerslijstUitslagen
15 mrt Zwemcompetitie deel 4
OOSTERHOUT
Organisatie:
Z&PV Nuenen

AFGELAST

 
20 mrt
avond
LAC 2 km
OOSTERHOUT

AFGELAST

 

22 mrt Limiet plus
LAC afstanden
OOSTERHOUT

AFGELAST

 
22 mrt Minioren Club Meet
deel 2

Waalwijk

AFGELAST

 

22 mrt Zuidelijke cirkel 2020
deel 2
Roermond

AFGELAST

 
28 mrt Minioren – Junioren
deel 4
Andel

AFGELAST

 
       
  APRIL    
3 apr
4 apr
5 apr
Swimcup 50m bad
Den Haag

AFGELAST

 
5 apr Limietwedstrijd LB
OOSTERHOUT
AFGELAST

 

 

9 apr
10 apr
11 apr
12 apr
Swimcup 50m bad
Eindhoven
AFGELAST

 

10 apr NK 5 km
Eindhoven
AFGELAST  
17 apr
18 apr
19 apr
AIYSC Antwerpen AFGELAST

 

       
  MEI    
3 mei Limietwedstrijd KB
Roosendaal
AFGELAST

 

7 mei
8 mei
9 mei
10 mei
ONMK LB
Eindhoven
AFGELAST  
9 mei Minioren – Junioren
deel 5
Andel
AFGELAST

 

16 mei
17 mei
23 mei
24 mei
Regionale Zomer
Kampioen-
schappen LB
Eindhoven
AFGELAST  
       
  JUNI    
6 jun
7 jun
Regio Minioren Finales
Roosendaal
AFGELAST  
11 jun
12 jun
13 jun
14 jun
NJJK LB
Eindhoven
AFGELAST  
19 jun
20 jun
21 jun
ONK LB
Rotterdam
AFGELAST  
       
  JULI    
5 jul Limietwedstrijd LB
Roosendaal
Alle leden


       
      Programma
Startlijst
Uitslagen
Livetiming

 

2018-2019

Datum Wedstrijd
2018-2019
Plaats Aanvang          
Augustus                
26-8-2018 Open Water wedstrijd Oosterhout 10.00 alle zwemmers      
September                
15-9-2018 LAC Roosendaal Roosendaal 17.00 alle leden
 
23-9-2018 Minioren-Junioren
deel 1
Tilburg 13.30 alle Minioren + Junioren
 
Oktober                
7-10-2018 Zwem competitie deel 1 Oosterhout 14.00 selectie
 
13-10-2018 Swimkick-Minioren Andel 15.00 alle Minioren +Junioren- Jeugd B en C

14-10-2018 Limietwedstrijd+LAC KB Oosterhout 14.15 alle leden
 
21-10-2018 Junioren-Jeugd-Senioren Tilburg 13.00 Junioren/Jeugd/Senioren
 
28-10-2018 limetwedstrijd+LAC KB Oosterhout 14.15 alle leden
 
28-10-2018 GMK2018 Winterswijk 14.45 masters  
November                
4-11-2018 Junioren-Jeugd-Senioren Breda 13.30 Junioren/Jeugd/Senioren
 
17/18-11-2018
24/25-11-2018
Regio Kampioenschappen KB Eindhoven   selectie
 
December                
9-12-2018 Minioren-Junioren Breda 13.30 alle Minioren + Junioren
 
13 t/m 16
-12-2018
NJJK KB + 800 /1500 jeugd Eindhoven 09.00 selectie
21/22/23-12-2018 ONK KB Tilburg 09.00 selectie
22-12-2018 BBZ-clubkampioenschap Andel    
 
   
                 
Datum Soort wedstrijd Plaats Aanvang
(uur)
welke doelgroep        
Januari                
5-1-2019 200 minuten race Gorinchem   op uitnodiging      
6-1-2019 Clubkampioenschappen Oosterhout 13.30 alle leden ook waterpolo afdeling
 
6-1-2019 ZMC, masters Amersfoort 14.00 Masters
 
13-1-2019 Zwem competitie deel 2 Papendrecht 15.00 selectie
 
20-1-2019 Junioren-Senioren-Jeugd LB Oosterhout 14.15 Junioren/Jeugd/Senioren
   
24/25/26/27
-01-2019
ONMK KB Zwolle 09.00 masters
26-1-2019 Swimkick-Minioren Oosterhout 13.30 alle Minioren +Junioren- Jeugd B en C

 
Februari                
3-2-2019 Limietwedstrijd LB + LAC Oosterhout 14.15 alle leden incl LAC afstanden
 
10-2-2019 Zwem competitie deel 3 Papendrecht 15.00 selectie
 
17-2-2018 Minioren-Junioren Oosterhout 14.15 alle Minioren +Junioren
 
23/24-2-2018 Antwerp Diamond Speedo Race 2019 Antwerpen 08.30 selectie
 
Maart                
9/10-3-2018 Speedo Jaargangwedstrijden 2019 Leiden 14.15    
10-3-2018 Limiet lange afstand Oosterhout 14.15 alle leden incl LAC afstanden
 
15-3-2019 LAC 2km Oosterhout 18.15 alle leden
 
17-3-2019 Junioren-Jeugd-Senioren LB Oosterhout 14.15 Junioren/Jeugd/Senioren
   
24-3-2019 Zwem Competitie Nuenen org. deel 4 Oosterhout 14.00 selectie
 
April                
5-4-2019 NJK 800-1500 m Den Haag 13.30 selectie
4 t/m 7-4-2019 Swimcup LB + NK lange afstand Den Haag 09.00 selectie
6-4-2019 LAC/LA meerkamp 3 Rozenburg 13.15 alle leden    
7-4-2019 Limietwedstrijd Oosterhout 14.15 alle leden
 
12/13/14
-4-2019
Swimcup LB + 5 km Eindhoven 09.00 selectie
14-4-2019 ZMC deel 8 Alkmaar   Master      
19 tm 21
-4-2019
Antwerp International Youth Swimming 2019 Antwerpen 08.30 selectie  
28-4-2019 Langebaan wedstrijd Eindhoven 13.00 selectie      
Mei                
2 t/m 5-5-2019 ONMK LB Amersfoort 08.30 Masters
11-5-2019 Swimkick-Minioren Andel 15.00 alle Minioren +Junioren- Jeugd B en C
 
18-5-2019 Regio Zomer
Kampioenschappen LB
Eindhoven   Selectie.
19-5-2019 Regio Zomer
Kampioenschappen LB
Eindhoven   Selectie.
25-5-2019 Regio Zomer
Kampioenschappen LB
Eindhoven   Selectie.
26-5-2019 Regio Zomer
Kampioenschappen LB
Eindhoven   Selectie.
Juni                
2-6-2019 Laatste kans limiet wedstrijd Amsterdam 13.00  
Programma
 
Uitslagen
 
8/9-06-2019 Regio Minioren Finale Tilburg   op uitnodiging Uitslagen
13 t/m 16-6-2019 NJJK LB + 800 / 1500 jeugd Eindhoven 08.30 selectie Uitslagen
21 t/m 23
-6-2019
ONK LB Amersfoort 08.30 selectie   Uitslagen
23-6-2019 Limiet met friet Tilburg 15.30 alle leden Uitslagen  
30-6-2019 Speedo SportEmotion Jaargang finale
2019
Dordrecht 09.10 selectie minioren Uitslagen
                 
30-6 Zomer wedstrijd Roosendaal 15.00 iedereeen    
Uitslagen
 
         

2017-2018

Datum Wedstrijd Plaats Doelgroep
Startlijst
Uitslagen
Livetiming
27-08-17 86e Dopharma Open Water Evenement Oosterhout alle zwemmers    
16-09-17 Minioren-Junioren deel 1 Oosterhout Minioren + Junioren B    
1-10-17 Zwem competitie deel 1 Oosterhout selectie    
7-10-17 Swimkick-Minioren deel 1 Andel Swimkick/ Minioren en B Junioren    
15-10-17 Junioren-Jeugd-Senioren deel 1 Breda Junioren/Jeugd/Senioren zwemmers    
20 t/m 22-10-2017 Swimcup KB + 800/1500 NJJK nnb OCT + Limiet NJJK    
21 en 22-10-2017 Memorial Anteunis 2017 Gent alle leden    
29-10-17          
29-10-17 Limietwedstrijd Oosterhout alle leden incl Lac afstanden    
5-11-17 Junioren-Jeugd-Senioren deel 2 Waalwijk Junioren A/Jjeugd/Senioren zwemmers    
11 en 12-11-2017
18 en 19-11-2017
Regio Kampioenschappen KB nnb OCT + limiet Regio K    
25 en 26-11-2017 Regio Minioren clubmeet Oosterhout alle Minioren    
9-12-17 Minioren-Junioren deel 2 Andel Minioren + Junioren B    
14 t/m 17-12-2017 NJJK KB + 800 / 1500 jeugd nnb OCT + limiet NJJK    
15-12-2017 LAC nnb      
21 t/m 23-12-2017 ONK KB nnb OCT + Limiet NK    
28 t/m 30-12-2017 Swimmeet Maastricht alle leden      
             
Datum Wedstrijd Plaats Doelgroep
Startlijst
Uitslagen
Livetiming
7-01-18 Clubkampioenschappen Oosterhout alle leden ook waterpolo afdeling    
14-01-18 Zwem competitie deel 2 SBC 2000 selectie
18 t/m 21-01-2018 ONMK KB Terneuzen Masters
21-01-18 Junioren-Jeugd-Seniorendeel 3 LB Oosterhout Junioren A/Jeugd/Senioren zwemmers
27-01-18 Swimkick-Minioren deel 2 Oosterhout Swimkick/Minioren en B Junioren
4-02-18 Zwem competitie deel 3 Papendrecht selectie    
2 t/m 4-02-2018 International Youth Swimming Cup 2018 Antwerpen zwemmers moeten voldoen aan een limiet, geen deelname op zondag 4-2 i.v.m. competitie deel 3    
17 en 18-02-2018            
24-02-18 Minioren-Junioren deel 2 Andel Minioren + Junioren B      
25-02-2018 Limietwedstrijd LB Oosterhout alle leden incl LAC afstanden      
3 en 4-03-2018            
10-03-18 Swimkick-Minioren deel 3 Andel Swimkick/ Minioren en B Junioren      
10 en 11-03-2018 Challenger LB Oosterhout OCT + A junioren/Jeugd/Senioren      
18-03-18 Zwem Competitie deel 4 Oosterhout Selectie      
23-03-18 LAC 2000m vrije slag Oosterhout        
25-03-18 Junioren-Jeugd-Senioren deel 4 Oosterhout Junioren A/Jeugd/Senioren zwemmers      
31-03 en 1-04-2018 PAASWEEKEND          
2-04-18 Paaswedstrijd Veldhoven Zwemmers die geen limiet hebben      
6 t/m 8-04-2018 Swimcup LB Den Haag OCT + leden voldaan aan inschrijflimiet      
8-04-2018 Limietwedstrijd LB Oosterhout alle leden      
13 t/m 15-04-2018 Swimcup LB + NK lange afstand Eindhoven OCT + leden voldaan aan inschrijflimiet      
21 en 22-04-2018 Zwem Competitie deel 5 (degr/prom) nvt nvt.      
3 t/m 6-05-2018 ONMK LB Den Haag Masters      
12 en 13-05-2018 Challenger LB Dordrecht? OCT + A junioren/Jeugd/Senioren      
19 en 20-05-2018 PINKSTERWEEKEND          
27 en 28-05-2018 Regio Kampioenschappen LB Eindhoven leden voldaan aan inschrijflimiet Regio K    
2 en 3-06-2018 Regio Kampioenschappen LB Eindhoven leden voldaan aan inschrijflimiet Regio K      
9 en 10-06-2018 Regio Minioren Finale Roosendaal op uitnodiging regio Zuid      
14 t/m 17-06-2018 NJJK LB + 800 / 1500 jeugd nnb leden voldaan aan inschrijflimiet NJJK      
21 t/m 24-06-2018 ONK LB nnb leden voldaan aan inschrijflimiet NK