Historie

2018-2019

Datum Wedstrijd
2018-2019
Plaats Aanvang          
Augustus                
26-8-2018 Open Water wedstrijd Oosterhout 10.00 alle zwemmers      
September                
15-9-2018 LAC Roosendaal Roosendaal 17.00 alle leden
 
23-9-2018 Minioren-Junioren
deel 1
Tilburg 13.30 alle Minioren + Junioren
 
Oktober                
7-10-2018 Zwem competitie deel 1 Oosterhout 14.00 selectie
 
13-10-2018 Swimkick-Minioren Andel 15.00 alle Minioren +Junioren- Jeugd B en C

14-10-2018 Limietwedstrijd+LAC KB Oosterhout 14.15 alle leden
 
21-10-2018 Junioren-Jeugd-Senioren Tilburg 13.00 Junioren/Jeugd/Senioren
 
28-10-2018 limetwedstrijd+LAC KB Oosterhout 14.15 alle leden
 
28-10-2018 GMK2018 Winterswijk 14.45 masters  
November                
4-11-2018 Junioren-Jeugd-Senioren Breda 13.30 Junioren/Jeugd/Senioren
 
17/18-11-2018
24/25-11-2018
Regio Kampioenschappen KB Eindhoven   selectie
 
December                
9-12-2018 Minioren-Junioren Breda 13.30 alle Minioren + Junioren
 
13 t/m 16
-12-2018
NJJK KB + 800 /1500 jeugd Eindhoven 09.00 selectie
21/22/23-12-2018 ONK KB Tilburg 09.00 selectie
22-12-2018 BBZ-clubkampioenschap Andel    
 
   
                 
Datum Soort wedstrijd Plaats Aanvang
(uur)
welke doelgroep        
Januari                
5-1-2019 200 minuten race Gorinchem   op uitnodiging      
6-1-2019 Clubkampioenschappen Oosterhout 13.30 alle leden ook waterpolo afdeling
 
6-1-2019 ZMC, masters Amersfoort 14.00 Masters
 
13-1-2019 Zwem competitie deel 2 Papendrecht 15.00 selectie
 
20-1-2019 Junioren-Senioren-Jeugd LB Oosterhout 14.15 Junioren/Jeugd/Senioren
   
24/25/26/27
-01-2019
ONMK KB Zwolle 09.00 masters
26-1-2019 Swimkick-Minioren Oosterhout 13.30 alle Minioren +Junioren- Jeugd B en C

 
Februari                
3-2-2019 Limietwedstrijd LB + LAC Oosterhout 14.15 alle leden incl LAC afstanden
 
10-2-2019 Zwem competitie deel 3 Papendrecht 15.00 selectie
 
17-2-2018 Minioren-Junioren Oosterhout 14.15 alle Minioren +Junioren
 
23/24-2-2018 Antwerp Diamond Speedo Race 2019 Antwerpen 08.30 selectie
 
Maart                
9/10-3-2018 Speedo Jaargangwedstrijden 2019 Leiden 14.15    
10-3-2018 Limiet lange afstand Oosterhout 14.15 alle leden incl LAC afstanden
 
15-3-2019 LAC 2km Oosterhout 18.15 alle leden
 
17-3-2019 Junioren-Jeugd-Senioren LB Oosterhout 14.15 Junioren/Jeugd/Senioren
   
24-3-2019 Zwem Competitie Nuenen org. deel 4 Oosterhout 14.00 selectie
 
April                
5-4-2019 NJK 800-1500 m Den Haag 13.30 selectie
4 t/m 7-4-2019 Swimcup LB + NK lange afstand Den Haag 09.00 selectie
6-4-2019 LAC/LA meerkamp 3 Rozenburg 13.15 alle leden    
7-4-2019 Limietwedstrijd Oosterhout 14.15 alle leden
 
12/13/14
-4-2019
Swimcup LB + 5 km Eindhoven 09.00 selectie
14-4-2019 ZMC deel 8 Alkmaar   Master      
19 tm 21
-4-2019
Antwerp International Youth Swimming 2019 Antwerpen 08.30 selectie  
28-4-2019 Langebaan wedstrijd Eindhoven 13.00 selectie      
Mei                
2 t/m 5-5-2019 ONMK LB Amersfoort 08.30 Masters
11-5-2019 Swimkick-Minioren Andel 15.00 alle Minioren +Junioren- Jeugd B en C
 
18-5-2019 Regio Zomer
Kampioenschappen LB
Eindhoven   Selectie.
19-5-2019 Regio Zomer
Kampioenschappen LB
Eindhoven   Selectie.
25-5-2019 Regio Zomer
Kampioenschappen LB
Eindhoven   Selectie.
26-5-2019 Regio Zomer
Kampioenschappen LB
Eindhoven   Selectie.
Juni                
2-6-2019 Laatste kans limiet wedstrijd Amsterdam 13.00  
Programma
 
Uitslagen
 
8/9-06-2019 Regio Minioren Finale Tilburg   op uitnodiging Uitslagen
13 t/m 16-6-2019 NJJK LB + 800 / 1500 jeugd Eindhoven 08.30 selectie Uitslagen
21 t/m 23
-6-2019
ONK LB Amersfoort 08.30 selectie   Uitslagen
23-6-2019 Limiet met friet Tilburg 15.30 alle leden Uitslagen  
30-6-2019 Speedo SportEmotion Jaargang finale
2019
Dordrecht 09.10 selectie minioren Uitslagen
                 
30-6 Zomer wedstrijd Roosendaal 15.00 iedereeen    
Uitslagen
 
         

2017-2018

Datum Wedstrijd Plaats Doelgroep
Startlijst
Uitslagen
Livetiming
27-08-17 86e Dopharma Open Water Evenement Oosterhout alle zwemmers    
16-09-17 Minioren-Junioren deel 1 Oosterhout Minioren + Junioren B    
1-10-17 Zwem competitie deel 1 Oosterhout selectie    
7-10-17 Swimkick-Minioren deel 1 Andel Swimkick/ Minioren en B Junioren    
15-10-17 Junioren-Jeugd-Senioren deel 1 Breda Junioren/Jeugd/Senioren zwemmers    
20 t/m 22-10-2017 Swimcup KB + 800/1500 NJJK nnb OCT + Limiet NJJK    
21 en 22-10-2017 Memorial Anteunis 2017 Gent alle leden    
29-10-17          
29-10-17 Limietwedstrijd Oosterhout alle leden incl Lac afstanden    
5-11-17 Junioren-Jeugd-Senioren deel 2 Waalwijk Junioren A/Jjeugd/Senioren zwemmers    
11 en 12-11-2017
18 en 19-11-2017
Regio Kampioenschappen KB nnb OCT + limiet Regio K    
25 en 26-11-2017 Regio Minioren clubmeet Oosterhout alle Minioren    
9-12-17 Minioren-Junioren deel 2 Andel Minioren + Junioren B    
14 t/m 17-12-2017 NJJK KB + 800 / 1500 jeugd nnb OCT + limiet NJJK    
15-12-2017 LAC nnb      
21 t/m 23-12-2017 ONK KB nnb OCT + Limiet NK    
28 t/m 30-12-2017 Swimmeet Maastricht alle leden      
             
Datum Wedstrijd Plaats Doelgroep
Startlijst
Uitslagen
Livetiming
7-01-18 Clubkampioenschappen Oosterhout alle leden ook waterpolo afdeling    
14-01-18 Zwem competitie deel 2 SBC 2000 selectie
18 t/m 21-01-2018 ONMK KB Terneuzen Masters
21-01-18 Junioren-Jeugd-Seniorendeel 3 LB Oosterhout Junioren A/Jeugd/Senioren zwemmers
27-01-18 Swimkick-Minioren deel 2 Oosterhout Swimkick/Minioren en B Junioren
4-02-18 Zwem competitie deel 3 Papendrecht selectie    
2 t/m 4-02-2018 International Youth Swimming Cup 2018 Antwerpen zwemmers moeten voldoen aan een limiet, geen deelname op zondag 4-2 i.v.m. competitie deel 3    
17 en 18-02-2018            
24-02-18 Minioren-Junioren deel 2 Andel Minioren + Junioren B      
25-02-2018 Limietwedstrijd LB Oosterhout alle leden incl LAC afstanden      
3 en 4-03-2018            
10-03-18 Swimkick-Minioren deel 3 Andel Swimkick/ Minioren en B Junioren      
10 en 11-03-2018 Challenger LB Oosterhout OCT + A junioren/Jeugd/Senioren      
18-03-18 Zwem Competitie deel 4 Oosterhout Selectie      
23-03-18 LAC 2000m vrije slag Oosterhout        
25-03-18 Junioren-Jeugd-Senioren deel 4 Oosterhout Junioren A/Jeugd/Senioren zwemmers      
31-03 en 1-04-2018 PAASWEEKEND          
2-04-18 Paaswedstrijd Veldhoven Zwemmers die geen limiet hebben      
6 t/m 8-04-2018 Swimcup LB Den Haag OCT + leden voldaan aan inschrijflimiet      
8-04-2018 Limietwedstrijd LB Oosterhout alle leden      
13 t/m 15-04-2018 Swimcup LB + NK lange afstand Eindhoven OCT + leden voldaan aan inschrijflimiet      
21 en 22-04-2018 Zwem Competitie deel 5 (degr/prom) nvt nvt.      
3 t/m 6-05-2018 ONMK LB Den Haag Masters      
12 en 13-05-2018 Challenger LB Dordrecht? OCT + A junioren/Jeugd/Senioren      
19 en 20-05-2018 PINKSTERWEEKEND          
27 en 28-05-2018 Regio Kampioenschappen LB Eindhoven leden voldaan aan inschrijflimiet Regio K    
2 en 3-06-2018 Regio Kampioenschappen LB Eindhoven leden voldaan aan inschrijflimiet Regio K      
9 en 10-06-2018 Regio Minioren Finale Roosendaal op uitnodiging regio Zuid      
14 t/m 17-06-2018 NJJK LB + 800 / 1500 jeugd nnb leden voldaan aan inschrijflimiet NJJK      
21 t/m 24-06-2018 ONK LB nnb leden voldaan aan inschrijflimiet NK